Działalność Spółki

Główna działalność Vindix S.A. skupia się na zakupach portfeli wierzytelności na własny rachunek. Spółka świadczy kompleksowe usługi windykacyjne na każdym etapie spraw. Ponadto, dzięki zespołowi doświadczonym w branży zarządzania wierzytelnościami specjalistom oraz profesjonalnej kadrze, Vindix S.A. świadczy również usługi doradcze w zakresie budowy strategii windykacyjnych, wyceny wierzytelności jak również udziela porad prawnych.

Nasi Klienci o nas

"Pragnę podziękować za klasę i zrozumienie oraz ludzkie podejście. Życzę Wesołych Świąt i wszystkiego dobrego w Nowym Roku"

"Dziękuję za profesjonalne podejście do tematu i konkretną pomoc w szybkim załatwieniu sprawy w momencie kiedy byłem już pewien, że nigdy nie dojdziemy do ugody"

"Bardzo dziękuję za pozytywne rozpatrzenie mojej prośby. Brak mi słów by wyrazić moją wdzięczność, jestem pełna nadziei na zakończenie moich problemów finansowych i by móc spłacać zobowiązania wobec wierzyciela"

"Panie Konradzie, powinni Pana postawić za przykład jak odzyskiwać długi. Oczywiście z należytą podwyżką Pana pensji :D Bez chamstwa, bez zastraszania, bez pogardliwych słów, bez zbędnej paplaniny, za każdym razem z szacunkiem do dłużnika. Dziękuję za bardzo życzliwe podejście do mojej sprawy"

"Dziękuję bardzo za tak szybką odpowiedź. Na pewno nie zawiodę. Mam zaległości bo życie mi się posypało. Staram się wyjść na prostą, ale nie każdy to rozumie, a ja nie lubię się tłumaczyć, bo i tak nikt mnie nie zrozumie. Dostałam od Was szansę i nie zawiodę zaufania"

"Bardzo się cieszę, że postępowanie w mojej sprawie się pomyślnie zakończyło. Mimo wszystko spłata długu zawsze cieszy. Dziękuję za miłą współpracę z moją osobą"

"Pozdrawiam Pana (obcokrajowca), który ze mną prowadził dwukrotnie rozmowę telefoniczną, bardzo sympatyczny, spokojny, rzeczowy, aż chętniej płaci się zadłużenia ;-)"

"Dziękuję za wytrwałość i za zrozumienie, a najbardziej za urodzinowy prezent" 

"Gdyby wszystkie instytucje jak państwa byłyby skłonne do dialogu, więcej ludzi spłacałoby należności zgodnie z ustaleniami. Dziękuje za kontakt."